Послуги

  • трансфери до готелів, вокзалів, аеропортів;
  • послуги пасажирських перевезень;
  • індивідуальні та групові перевезення;
  • можливістю виїзду за клієнтом;
  • поїздки до баз відпочинку;
  • корпоративні і ділові поїздки;
  • екскурсійні перевезення;
  • обслуговування весіль;
  • можливе бронювання поїздок.

Дендропарк Софіївка

sofievka

Дендропарк «Софіївка» - пам'ятник садово-паркового мистецтва XVII-XIX ст. Знаходиться він в місті Умань Черкаської області. Потрапивши в парк, ви ніби потрапляєте в казку. Адже в основу композиційного рашення парку покладено сюжети з грецької та римської міфології. Багато споруд ніби нагадують нам про будівлі, в яких жили боги.

Побудований українськими і російськими кріпаками, під керівництвом талановитого архітектора та інженера Людвіка Метцеля, він матеріалізував в паркових композиціях образи «Одіссеї» Гомера. Парк відкрили в травні 1802 року в день народження Софії, дружини польського магната Станіслава Потоцького, і назвали на її честь. Це творіння називають "дивом Україна". Площа парку - 170 га. Парк «Софіївка» - це приклад вільної пейзажної композиції Україні. Це цілісність художньої думки і глибоко продумана взаємозв'язок рельєфу, води, рослинності, різних будівель і скульптур.

Кожна деталь парку має своє естетичне та функціональне призначення. Це поєднання штучних гротів, водоспадів, гірських вершин, каналів, кам'яних лабіринтів з фонтанами, павільйонами, альтанками, скульптурами і мармуровими статуями античних богів, богинь, філософів і поетів. Архітектурні споруди "Софіївки": вхідні ворота (1850-1852 рр..), Архітектори А. Штакеншнейдер та І. Макутіна; (1850-1852 рр.) павільйон Флори (. 1842-1844 рр.), архітектори Раппоней і Штакеншнейдер, грот Венери (. 1796-1800 рр.), у вигляді античного храму зі статуєю Венери Мілоської, рожевий павільйон на острові Любові, в стилі ренесансу, Амстердамський шлюз (1796-1800 рр..); Китайська альтанка (1841 р.) і багато інших, які нагадають Вам знамениті місця Європи в мініатюрі.

Парк відкритий для відвідування щодня з 9 години (хоча можна потрапити до парку і раніше), а після 18 години вхід в парк безкоштовний. До послуг відвідувачів численні екскурсоводи.
Крім екскурсій у парку можна поплавати на паромі, гондолі, пропливти на човні по підземній річці Ахеронт, покататися на конях, як верхи, так і в екіпажі, сфотографуватися в нарядах, які були модними в XIX столітті, покататися на катамаранах і веслового човнах.