Послуги

  • трансфери до готелів, вокзалів, аеропортів;
  • послуги пасажирських перевезень;
  • індивідуальні та групові перевезення;
  • можливістю виїзду за клієнтом;
  • поїздки до баз відпочинку;
  • корпоративні і ділові поїздки;
  • екскурсійні перевезення;
  • обслуговування весіль;
  • можливе бронювання поїздок.

Визначні пам'ятки

Відвідайте всі найкращі українські пам'ятки природи та архітектури разом з нами. Ми запропонуєм Вам найкращий транспорт для відвідування найцікавіших місць нашої країни.

Луцький замок Любарта

Lutsk

Замок Любарта або Луцький замок — верхній замок Луцька, один із двох (частково) збережених замків, пам'ятка архітектури та історії національного значення. Один з найбільших, найдавніших [1] і найкраще збережених в Україні замків. Головний об'єкт історико-культурного заповідника «Старий Луцьк», культурний осередок Луцька.

Почаївська лавра

777

Свято-Успенська Почаївська лавра - одне з найвеличніших в Україні місць паломництва на 5 серпня - Почаївської Божої матері, Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня) і преподобного Йова (10 вересня). Святиня православного світу, друга за значенням на території Україні після Києво-Печерської лаври. Почаївська Лавразнаходиться на заході України за 70 км від міста Тернополя і за 24 км від міста Кременець.

Печера Оптимістична

11

Її величну красу бачили не багато, але ті хто побували печері «Оптимістичній» назавжди запам'ятають відчуття казки ... Бо ніде і ні з чим не порівняти побачене диво, споруджена самою природою шістдесят метрів під землею.

Печера «Оптимістична» за довжиною лабіринту - це найбільша печера на континенті й друга за величиною в світі після американської системи Флінт-Річ і Мамонтова. Знаходиться печера в мальовничому куточку України - Поділлі (Подільська височина) одне з наймальовничіших місць України, розташоване в басейні Ю. Бугу і лівобережжя Дністра і Збруча, висота 471 м. Поблизу села Королівка, Борщівського району, Тернопільської області.

Кам'янець-Подільський замок

kampodzamok

Кам'янець-Подільський замок cкладається з двох частин: 
Старої фортеці (Старого замку), що захищала підхід до перешийку між півостровом, на якому розміщувалася найдавніша частина Кам'янця-Подільського — Старе місто, та «материком», Нової фортеці (Нового замку), яка прикривала Стару фортецю з боку поля.

Гора Говерла

goverla

Хребет Чорногора є головним ландшафтної складової та популярним екскурсійним об'єктом Українських Карпат, який відвідують тисячі туристів, альпіністів і вчених з багатьох країн світу. 
Говерла - найвища вершина Українських Карпат, висота 2060.8 м. Знаходиться у Рахівському районі на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей на масиві Чорногора. Окрім Говерли, тут знаходяться ще 4 вершини, висота яких перевищує 2000 метрів - Чорна Гора (2028 м), Петрос (2020 м), Гутин Томнатик (2013 м), Ребра (2002 м).

Термальні джерела Берегово

beregovo

"Родзинка" міста Берегово - термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації. Аналоги зустрічаються на Камчатці і Сахаліні, а також в Ісландії та Новій Зеландії. Звичайно, до комфорту і вишуканості угорських купалень Берегівським басейну далеченько.

Дендропарк Софіївка

sofievka

Дендропарк «Софіївка» - пам'ятник садово-паркового мистецтва XVII-XIX ст. Знаходиться він в місті Умань Черкаської області. Потрапивши в парк, ви ніби потрапляєте в казку. Адже в основу композиційного рашення парку покладено сюжети з грецької та римської міфології. Багато споруд ніби нагадують нам про будівлі, в яких жили боги.

Скелі Довбуша

800px-Bubnyshche-1

Скельно-печерний комплекс Скелі Довбуша — унікальна пам’ятка історії та природи післяльодовикового періоду. Розташована поблизу села Бубнища в урочищi Бубнище, Івано-Франківська область, на території нещодавно створеного Поляницького регіонального парку.

Долина нарцисів

narcusu

На перетині двох річок Тиси та Ріки розташоване місто Хуст. Його грізний замок-страж овіяний легендами. Ви опинитеся в старовину, відвідавши літню резиденцію графа Шерборн, замок «Паланок» (перша згадка про який датується ХІ ст.). З висоти Замкової гори видно біле поле квітів це єдине місце в Європі, де ростуть дикорослі білі нарциси.


Підгорецький замок

g6ph129

Підгорецький замок (1635-1640 рр.) - Одна з перлин історичних пам'яток України, розташований у стародавньому селі Підгірці, в 20 км на північ від Золочева. Був побудований на високій горі на замовлення гетьмана Станіслава Конєцпольського. Будівництвом фортифікаційних споруд керував знаменитий Гійом де Боплан, а не менш знаменитий архітектор Андре дель Аква побудував дивовижної краси триповерховий палац.